Szkolenie z leczenia ran dla podologów

Koszt:

od 6500,00 PLN od osoby / 8-10 godzin praktyki

Miejsce:

Szkolenia przeprowadzamy w Twojej przychodni, gabinecie lub klinice!

Dzięki temu od razu rozpoczynasz pracę na własnym sprzęcie, uczysz się logistyki, planowania terapii i wykorzystania zasobów gabinetu, a co najważniejsze – możesz zaopatrzyć pacjentów, których masz już w leczeniu. Zyskujesz pewność siebie, pierwsze sukcesy terapeutyczne i wdzięczność pacjentów.

Zakres szkolenia:

W pierwszej kolejności musisz poznać mechanizmy powstawania ran, ich rodzaje oraz fizjologię procesu gojenia. Następnie metody ich oczyszczania i różne typy opatrunków specjalistycznych. Dopiero wtedy możesz zagłębić się w problemy stopy cukrzycowej, zmian w RZS i innych chorobach autoimmunologicznych, dermatozy, stany zapalne, rany pooperacyjne. Zakres teoretyczny szkolenia odpowiada ok. 15 godzinom zegarowym nauki. Możesz wybrać sposób nauki: prześlemy Ci niezbędne materiały edukacyjne, opowiemy online, zaprosimy na wykłady w naszej placówce.

Kiedy jesteś już gotów do rozpoczęcia praktyki, spotykamy się w Twoim gabinecie i dostosowujemy do potrzeb Twoich pacjentów.

Podczas każdego szkolenia stawiamy na Twoją praktyczną naukę, dlatego po wyjaśnieniu techniki i zabiegu pokazowym, oczyszczasz i opatrujesz rany Ty!

Po zakończeniu szkolenia możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc w opiece nad pacjentami przez 6 tygodni!

Każdemu uczestnikowi szkolenia wydajemy certyfikat.

Zgłoszenia:

szkolenia@drmajpodochirurgia.pl

tel. 606 457 194