Oferta pracy dla masażysty

Zespół zgranych specjalistek, leczących choroby stóp i wady postawy, szuka masażystki lub masażysty o wyjątkowych dłoniach.

Jeśli chcesz:

  • pomagać pacjentom w odzyskaniu mobilności, niezależności, radości życia;
  • pracować w multidyscyplinarnym zespole, który służy radą, wsparciem i uzupełnieniem terapii;
  • rozwijać swoje pasje i umiejętności w przyjaznej atmosferze korzystając na co dzień z nowoczesnego sprzętu, narzędzi, estetycznej przestrzeni,

To czytaj dalej!

Nasi pacjenci cierpią z powodu chorób stóp i wad postawy, które uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie, angażują całe rodziny i zmuszają do rezygnacji z wielu aktywności. Długa i bezskuteczna walka z bolesnymi ranami, deformacjami kończyn często prowadzą do zaburzeń nastroju, depresji, izolacji od rodziny i społeczności. Wielu naszym pacjentom wydaje się, że już nie ma dla nich ratunku, żadnego rozwiązania i nadziei.

Wspaniali, empatyczni ludzie, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności, są podstawą naszego Zespołu. Dzięki nim każdego dnia pomagamy pacjentom odzyskiwać mobilność i niezależność, uwalniamy od bólu i chronimy przed amputacjami stóp. Profesjonalizm, entuzjazm i chęć niesienia pomocy sprawia, że wciąż rozwijamy się jako indywidualni specjaliści oraz jako placówka leczenia stopy cukrzycowej.

W naszej codziennej pracy kierujemy się duchem walki, dając z siebie wszystko co najlepsze i nigdy się nie poddając. Szukamy nowych rozwiązań, uczymy ich zastosowania siebie i pozostałych członków Zespołu. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych pacjentów. Odważnie i z szacunkiem podchodzimy do terapii, włączając do niej wszystkich członków Zespołu. Wspieramy się w trudnych chwilach zawodowych i prywatnych, z dystansem podchodzimy do naszych niedoskonałości. Wspólnie świętujemy nasze sukcesy w terapii i rozwoju osobistym.

Kryteria:

  • Poszukujemy masażysty/-ki z podstawowymi umiejętnościami w rękach i bazową wiedzą o anatomii i fizjologii.
  • Wymagamy szacunku dla pacjentów, koleżanek z zespołu i narzędzi pracy.
  • Oczekujemy, że wykażesz się gotowością do ciągłego rozwoju, entuzjazmem we wprowadzaniu nowości, a także inicjatywą w tworzeniu coraz lepszego środowiska wspólnej pracy.
  • Nie oczekujemy, że zostaniesz z nami na zawsze, ale byłoby miło, gdybyś został/ -a z nami na dłużej.

Czas pracy:

Sam/ -a tworzysz swój grafik. Oczekujemy jedynie, że podasz dostępność z miesięcznym wyprzedzeniem. Im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz.

Wynagrodzenie:

Od 3000.00 zł do…. – im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz (procent od wykonanej usługi na umowie zleceniu lub B2B)

Rekrutacja:

Prześlij nam swoje CV na adres kariera@drmajpodochirurgia.pl. Dodatkowo prosimy o list motywacyjny, w którym zawrzesz odpowiedzi na trzy poniższe pytania:

  1. Te trzy sprawy powinny być najważniejsze w życiu człowieka:…
  2. Kiedy spełnią się moje marzenia zawodowe będę…
  3. Jestem profesjonalistą i indywidualistą, ale cenię współpracę z innymi, ponieważ…

Po zapoznaniu się z Twoim CV oraz listem motywacyjnym zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka podstawowych pytań. Następnie zaprosimy na spotkanie w naszej placówce. Zarezerwuj sobie na nie kilka godzin. Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach, pasjach, motywacji do działania (zwykle w składzie Magdalena Maj i jeden z samodzielnych członków Zespołu). Poprosimy Cię o wykonanie zadania dostosowanego do stanowiska, o które aplikujesz, np. wykonanie masażu stóp\. Pokażemy Ci jak pracujemy, jakim sprzętem dysponujemy, poprosimy o krótką rozmowę z innymi członkami Zespołu. Otrzymasz informacje o naszych zasadach i wartościach oraz proponowane warunki świadczenia dla nas usług.

Zwykle pierwszą umowę zawieramy w formie zlecenia na okres jednego miesiąca. W tym czasie będziesz pracował pod czujnym okiem wyznaczonego członka Zespołu i poznasz szczegóły funkcjonowania naszej placówki. Jeżeli zechcesz z nami zostać na dłużej, umowa zostanie przedłużona na kolejne 6 miesięcy, w trakcie, których będziesz rozwijać swoją samodzielność i uczestniczyć w organizowanych szkoleniach.Oczekujemy, że wykażesz się gotowością do ciągłego rozwoju, entuzjazmem we wprowadzaniu nowości, a także inicjatywą w tworzeniu coraz lepszego środowiska wspólnej pracy.